Main | Registration | Login | RSSThursday, 06.04.2020, 10:44 PM

Учиме, другаруваме и растеме заедно!

Site menu
Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Login form

Информации за нашето одделениеЕсенска прошетка низ Водно!
photo edited for free at www.pizap.comОтворен час по математика.
photo edited for free at www.pizap.com
Есенска работилница :)
photo edited for free at www.pizap.com

Отворен час "Интерпункциски знаци"
photo edited for free at www.pizap.com
Почитувани родители,баби и дедовци,сестрички и братчиња,
Ве покануваме да бидете наши редовни гости  на оваа страница за да погледнете 
колку сме 
вредни и умни, како работиме, другаруваме, учиме и растеме заедно!
Секако, вратата и  од нашата училница е секогаш отворена за сите вас и ке се радуваме на секоја ваша посета бидејки секогаш ни треба вашата помош, поддршка и вашите идеи!photo edited for free at www.pizap.com


 

photo edited for free at www.pizap.com

Кога немаме ништо за учење имаме и време за играње :) 

Search
Calendar
«  June 2020  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Site friends
  • Create a free website
  • Online Desktop
  • Free Online Games
  • Video Tutorials
  • All HTML Tags
  • Browser Kits

  • Copyright MyCorp © 2020
    Make a free website with uCoz