Main | Registration | Login | RSSTuesday, 08.20.2019, 7:20 PM

Учиме, другаруваме и растеме заедно!

Site menu
Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Login form

Празници :)

 
Празниците доаѓаат и си одат, а ние сме тука за да го направиме  секој празник посебен на свој начин ! Еве ви можност да погледнете што правиме за време на празниците :) Уживајте!
  1.
   Велигден! 
photo edited for free at www.pizap.com

На Велигден имавме Велигденски хепенинг со многу рачни творби и изработки, еве дел од нив, се надеваме дека ќе ви се допаднат!


Photo 3
               

  2. 
   Маскенбал!
          Photo 2
                                                  

Сите сакаме да се маскираме во нашиот најомилен лик! Епа ова е денот кога може да си поиграме со нашата фантазија и да се маскираме. Мислам дека веќе погодивте, тоа е Маскенбал или Први април :)

Photo 2

3.
Нова година!
Photo 1

За нова година имаме многу изненадувања, играме лотарија, или бинго, си подаруваме подароци, јадеме од новогодишната трпеза, правиме новогодишни рачни изработки   или пак имаме хепенинг со другите одделениа :)


4.
8ми март ( денот на жените )
Честитка за 8ми март

За овој празник обично правиме прекрасни честитки или други рачни израборки, пишуваме убави пораки во нив, па им ги праќаме на мајките, бабите, тетките итн. Еве неколку примери :)
Честитка за 8ми мартSearch
Calendar
«  August 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Site friends
  • Create a free website
  • Online Desktop
  • Free Online Games
  • Video Tutorials
  • All HTML Tags
  • Browser Kits

  • Copyright MyCorp © 2019
    Make a free website with uCoz