Main | Registration | Login | RSSThursday, 06.04.2020, 11:32 PM

Учиме, другаруваме и растеме заедно!

Site menu
Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Login form

Нашата училница!

        
Нашата училница е нашето мало царство! Во него се забавуваме, си играме, твориме, мислиме но и преку се тоа учиме! Ние се трудиме учењето да го направиме што позабавно и полесно, преку многу проекти, рачни изработки, екскурзии, експерименти и други забавни активности. Повелете и погледнете како учиме ние! :)

                
         
Photo 1

          
Математичкото катче ( учиме да множиме)
Photo 4
Овошна караница!

Ликовно катче (овде имаме направено пролетни изработки).

Photo 1

Отворен час за пролет :)

Photo 2

               
Photo 4

 
Photo 1
Учи, учи глава бучи XD

Дел од макдеонското катче.

Search
Calendar
«  June 2020  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Site friends
  • Create a free website
  • Online Desktop
  • Free Online Games
  • Video Tutorials
  • All HTML Tags
  • Browser Kits

  • Copyright MyCorp © 2020
    Make a free website with uCoz